سنگ آکوامارین و خواص آن !

نوشته شده توسط admin 1397/12/13 12:35:54 0 نظرات
خواص سنگ آکوامارین 

 

 

سنگ آکوامارين  سمبل شجاعت و آرامش ميباشد و به طيف رنگي آبي و يا سبز ابي ديده ميشود . رنگ آکوامارين به زيبايي رنگ دريا هست و سنگي بسيار محبوب و آرام بخش هست . در گذشته بر اين باور بودند که آکوامارين باعث ميشود فرد دارننده آن شهامت پيدا کرده و در سفرها از شخص دارنده خود محافطت ميکند .

جواهر آکوآمارين به رنگ آبي بسيار روشن تا رنگ هاي تيره تر آبي را شامل ميشود و دامنه اي از همه سايه روشنهاي استثنايي ، به نمايش مي گذارد. اين سنگ حقيقتاً مسحور کننده است. 

آکوامارين سنگي جهت مديتيشن و غيبگويي در دوران گذشته و در شرق دور  از ارزش بالايي برخوردار بوده است . سنگ آکوامارين باعث ايجاد آرامش و خلوص براي فرد دارنده اش ميشود و نماد آرامش ميباشد .

 

 

آکوامارين داراي سختي 7.5 ميباشد و ساختار 6 ضلعي دارد .

اسم جواهر آکوامارين از لاتين آبي دريا گرفته شده است و در گروه سنگ هاي جواهري قرار ميگيرد و از خانواده بريل ها ميباشد و نزديکي زيادي با زمرد دارد .

قوي ترين انرژي ماورايي سنگ آکوامارين در زمينه گشايش انرژي ها است . اگر به انرژي هايي که از اطراف و افراد مختلف در محيط پراکنده ميشوند حساس هستيد به همراه داشتن آکوامارين و کوارتز دودي بسيار براي شما مفيد خواهد بود زيرا که باعث خنثي شدن انرژي هاي منفي ازراف ميشود .

سنگ آکوامارين به ترک کردن مواد مخدر کمک کرده و با تقويت کليه ها , کبد  , طحال و تيروئيد به دفع سموم از بدن کمک ميکند و کل جسم را تصفيه ميکند . در بعضي از متون قديمي آمده که عينک هايي را از سنگ آکوامارين ميساختن زيرا تسکين دهنده چشم ها ميباشد .
استفاده از گردنبند آکوامارين به تداوي بيماري هاي مرتبط با گردن و گلو مفيد است و به درمان تيروئيد  کمک ميکند .

آکوآمارين بسته به رنگش، به چاکراي پنجم يا گلو مرتبط است. براي مديتيشن مفيد است چرا که آرامش، آسودگي و الهام با عشق به ارمغان مي آورد. قدرت شخصي و هاله فرد را تقويت مي کند.

 

                                           

ارسال نظر