سنگ آونتورین و خواص ان

نوشته شده توسط admin 1397/12/16 13:50:28 0 نظرات آشنایی با سنگ ها,
خواص سنگ آونتورین

 

 

آونتورین کوارتزی با کریستال های نیمه شفاف تا کدر که ذرات ریز براقی را شامل میشود که باعث درخشش و جلا به این سنگ میشود .وجود عنصر میکا در آن باعث براقیت نقره ایی میشود و عنصر هرماتیت در آن باعث تناژ قرمز و یا خاکستری میشود .

رنگ آونتورین معمولا از سبز تا قهوه ایی , هلویی , زرد و قرمز متغییر هست و نوع آبی بسیار کمیاب هم گاها مشاهده میشود .

لغت آونتورین به معنای یک اتفاق شاد میباشد 
سختی سنگ آونتورین 7 است و ساختار سه گوش دارد .

سنگ آونتورین معمولا از برزیل , هند, استرالیا , اسپانیا و تانزانیا استخراج میشود 

سنگ آونتورین در همه ی رنگ های آن سنگ شانس شناخته شده و برای دارنده خود باعث خوش شانسی میشود .

استفاده از سنگ آونتورین به عنوان گردنبند بلند به طوری که به سینه نزدیک باشد باعث تعادل درونی شده و روی روان اثرات مثبت دارد .

آونتورین گزینه مناسبی برای کسانی هست که به دنبال نگرش مثبت در زندگی میگردند .

 

 

سنگ آونتورین به رنگ آبی باعث متعادل ساختن احساسات شده و به برقرار کردن ارتباطات شفاف تر و خلاق تر کمک میکند و باعث افزایش حس استقلال میشود . باعث ایجاد حس رهبری و تصمیم گیری قاطع در تصمیمات میشود . باعث افزایش صبر میشود و لجاجت را از بین میبرد . اونتورین آبی از نظر فیزیکی به بدن کمک میکند تا سموم را دفع کند

 

سنگ آنتورین به رنگ سبز باعث کاهش نگرانی ها شده و باعث خوش شانسی در بازی هایی مانند قمار میشود . باعث افزایش حس شوخ طبعی و شادابی میشود . خوش شانسی در عشق را نیز افزایش میدهد . آونتورین سبز اختلالات فلب و ریه را درمان میکند و اغب در تقویت بینایی مفید است .

 

 

سنگ آونتورین به رنگ هلویی به مهارت های تصمیم گیری کمک کرده و باعث تقویت خلاقیت میشود و بسیار مناسب برای کسانی است که در حیطه هنر و خلاقیت مشغولیت دارند میباشد . آونتورین هلویی از نظر فیریکی برای قلب و ریه ها و غدد آدرنالین و دستگاه تناسلی مفید است .

 

 

سنگ آونتورین قرمز تمامی خواص سایر رنگ های آونتورین را دارا میباشد . این سنگ نه تنها خلاقیت را افزایش میدهد بلکه توانایی دیدن امکانات را هم مدهد و افکار منفی را کم میکند . سنگ آونتورین قرمز دستگاه تواید مثل را تقویت میکند . 

ارسال نظر