گالری دری - دری گالری (Dorri Gallery-Gallery Dorri)

خانه / گردنبند نقره الکساندریت- کد : 7302

گردنبند نقره الکساندریت- کد : 7302

تولید کننده: گالری دری
مدل کالا: گردنبند نقره
موجودی: در انبار

165,000تومان

گارانتی اصلی


گالری دری تمامی محصولات خود را با تضمین اصیل بودن سنگ و گوهر عرضه می کند. اجناس قابل مرجوع تا یک هفته پس از تحویل می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 0915.6000.170 تماس بگیرید.

گالری دری

  • گردنبند نقره سنگ الکساندریت
  • نقره عیار 925
  • آبکاری رادیوم
  • گارانتی اصالت کالا
  • گارانتی مرجوعی کالا

 

خواص سنگ الکساندریت :

الکساندریت سنگی با ویژگی تغییر رنگ از خانواده کریسوبریل   است و یکی از کمیاب ترین انواع سنگهای جواهر در دنیاست. ویژگی منحصر بفرد الکساندریت، ظاهر شدن به رنگ سبز در روشنایی روز و رنگ قرمز در نور مصنوعی شب است.

گفته می شود الکساندریت به تعادل عاطفی فرد کمک می کند و در وی اعتماد بنفس ایجاد می کند، عزت نفس را افزایش داده و در ایجاد تغییر کمک می کند.
این سنگ شادی و موفقیت به ارمغان آورده و احساس عشق و لذت جویی را تقویت می کند. سنگ جواهر کمیابی است که قدرت احیا کنندگی دارد. این سنگ باعث تولد مجددِ خود درون و برون می شود و در ایجاد انگیزه برای تغییر سریع دنیای فرد موثر است و در عین حال انبساط پذیری، خلاقیت و آگاهی بوجود می آورد.

الکساندریت هم در حوزه سنگهای جواهر و هم به شکل کریستال ساده یافت می شود اما نه به سهولت. این سنگ در موقعیتهای مرگ/تولد مجدد زمانی که فرد درگیر ایجاد تغییر از شکل قدیم به شکل جدید است، می تواند به فرد کمک کند. شکل کریستالی آن میتواند در متعادل کردن عواطف و قدرت دادن به شخص مفید باشد.

این سنگ در برانگیختن شادی و هیجانات خوشایند، خوش شانسی و موفقیت در مسایل مربوط به اندیشه، شناخته شده و برای متعادل کردن عواطف مفید است.

نقل است الکساندریت، برای کمک به درمان اختلالات لوزالمعده، گره های لنفاوی متورم و بیماریهای طحال و نیز مشکلات متأثر از سرطان خون، مفید است.

اطلاعات
عنوان کالا گردنبند نقره الکساندریت- کد : 7302
جنس رکاب نقره عیار 925
نوع سنگ الکساندریت
روکش آبکاری رادیوم

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: