شیوه های پرداخت

شیوه های پرداخت سفارش

در حال حاضر تا اطلاع ثانوی و آماده شدن زیر ساخت های لازم برای تحویل اکسپرس کالا و پرداخت وجه به کارمندان شرکت پست تمامی سفارشات شما مشتریان عزیز صرفا از دو روش قابل انجام می باشد.که هر کدام از این روش ها در آخرین مرحله از خرید، به سلیقه مشتری قابل انتخاب است.

• پرداخت آنلاین با کارت های عضو شتاب از طریق درگاه های امن بانکی

در این روش در هنگام ثبت سفارش به درگاه اینترنتی بانک ها متصل شده وپرداخت را انجام می دهید و یا از طریق پنل اینترنتی بانک شخصی خود، مبلغ را به صورت آنلاین را پرداخت و ثبت می کنید. برای استفاده از این روش به چند چیز احتیاج دارید:

    شماره 16 رقمی کارت: این شماره روی کارت بانکی شما ثبت شده است.

    رمز خرید اینترنتی(رمز دوم): این رمز را میتوانید با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود دریافت کنید.کارت را وارد کرده و در قسمت رمز دوم یا تغییر رمز شماره دلخواه و مطمئن خود را وارد می کنید.

    کد CVV2: این کد یک عدد 3 یا 4رقمی ست که پشت تمام کارت های بانکی درج شده است. درواقع یک کد امنیتی ست که در خریدهای اینترنتی کاربرد دارد.

    تاریخ انقضا: این مورد هم روی خود کارت ها ثبت شده است البته برخی از کارت ها تاریخ انقضا ندارند که برای آنها در قسمت ماه عدد12 و در قسمت سال عدد 99 را وارد کنید.


• پرداخت کارت به کارت

این روش برای مشتریانی ست که  از روش قبل نتوانند پرداخت خود را انجام دهند.این مشتریان مبلغ را به صورت کارت به کارت به شماره های درج شده در فروشگاه واریز کرده و رسید آن را به کارشناسان پخش پشتیبانی تحویل می دهند.

شماره کارت بانک ملت :

3745 0733 3376 6104
به نام محمد علی دری قوچانیلطفا در صورت وجود ابهام یا مشکل در پرداخت با بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

    تلفن پشتیبانی : 09156000170